Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewiczhttp://mecenas-pacewicz.pl/ | Kancelaria radcy prawnego Bydgoszcz
SZCZEGÓŁY:


WWW: http://mecenas-pacewicz.pl/

Dodano: 2020-02-08

Miejscowość: Bydgoszcz

Adres: Dworcowa 100

Kod pocztowy: 85-010

Telefon: +48 882 455 020
AUTOR:


Autor: Barbara Lis


Źródła:
http://mecenas-pacewicz.pl/Każdego dnia na wokandach sądów pojawiają się różne sprawy. Osoby, które są, stroną w takim postępowaniu powinny mieć gruntowną wiedzę prawną lub skorzystać z usług doświadczonego prawnika. Fachowa reprezentacja buduje pewność każdego klienta co do pozytywnego zakończenia jego sprawy. Kancelaria mecenas Pacewicz oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie różnych dziedzin prawa, w tym prawa rodzinnego, cywilnego oraz medycznego. Propozycja usług prawnych jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. W ramach wykonywanego zakresu działań istnieje możliwość wyboru stałej opieki prawnej oraz jednorazowej porady lub sporządzenia pisma.

Kancelaria radcy prawnego w Bydgoszczy dba o interesy swoich klientów poprzez wykonywanie profesjonalnego doradztwa. Istnieje możliwość skorzystania z usług adwokata, który będzie reprezentował klienta zarówno przed sądem, jak i organami państwowymi.

Korzyści dla skrzywdzonej osoby

Coraz częstsze choroby polskiego społeczeństwa sprawiają, że brak prawidłowej diagnostyki może doprowadzić do znacznego pogorszenia się stanu pacjenta. W takiej sytuacji warto rozważyć możliwość dochodzenia swoich praw na drodze sądowej. Prawo medyczne jest skomplikowaną gałęzią prawa, która obejmuje szereg norm prawnych i etycznych. W takiej sytuacji niezbędne jest doświadczenie prawnika i jego zaangażowanie w daną sprawę. Tylko w taki sposób można skutecznie przeprowadzić proces sądowy i uzyskać należne odszkodowanie. Kancelaria radcy prawnego oferuje także możliwość reprezentowania lekarzy i pielęgniarek oskarżonych o niedopełnienie swoich obowiązków służbowych.

Reprezentowanie pacjenta przez bydgoską kancelarię dotyczy przede wszystkim mających miejsce błędów medycznych, którymi są m.in.:

• błędy okołooperacyjne i okołoporodowe,
• błędy w zakresie zabiegów medycyny estetycznej,
• cierpienia pacjenta podczas operacji.

Po dokładnej analizie konkretnej sprawy istnieje także możliwość dochodzenia praw pacjenta poprzez uzyskanie renty z tytułu utraty zdolności do wykonywania pracy zawodowej.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

TENSO-WAGChlebowa, 105
Białe Błota

sample108

Redakcja Słowo SenioraJana III Sobieskiego, 23
Grudziądz

sample108

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik StyczyńskiGdańska, 89
Bydgoszcz

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl