MEDISS Gabinety StomatologiczneEkstrakcja zębów Gdańsk
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://dentysta-gdansk.com

Dodano: 2020-03-25

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Słowackiego 37a

Kod pocztowy: 80-257

Telefon: 888 40 40 20
O prawidłowy stan uzębienia należy dbać przez cały czas.  Ważna jest nie tylko codzienna pielęgnacja zębów  i jamy ustnej, ale również regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym. Zaniedbanie tych obowiązków może prowadzić do poważnym komplikacji zdrowotnych. W skrajnym przypadku leczenie zainfekowanego zęba może być już nieopłacalne i konieczna jest jego ekstrakcja.

Ośrodek Mediss Dental Clinic oferuje kompleksowe usługi związane z leczeniem oraz chirurgią stomatologiczną. Kliniki zlokalizowane są w dwóch miejscach: na gdańskiej Morenie oraz Wrzeszczu. Wszystkie gabinety są świetnie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz akcesoria. Dlatego ekstrakcja zębów w Gdańsku przebiega szybko, bezboleśnie oraz w komfortowych warunkach.

O tym, czy usunięcie zęba jest w ogóle konieczne decyduje dentysta na pierwszym spotkaniu. Najczęściej ekstrakcja jest wykonywana, gdy dalsze leczenie jest już niemożliwie lub decydują o tym względy praktyczne. Na przykład ósemki są usuwane ponieważ utrudniają utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej i nie spełniają praktycznie żadnych pożytecznych funkcji.

W gabinetach stomatologicznych przeprowadzane są także inne skomplikowane zabiegi chirurgiczne, których często nie podejmują się inne placówki. Zaliczają się do nich m.in.:

  • resekcja wierzchołka korzenia,
  • ekstrakcja korzeni torbielowych,
  • leczenie ropni,
  • zaawansowane rekonstrukcje ubytków kostnych,
  • regeneracja uzębienia.
  • chirurgia odtwórcza tkanki kostnej.

Zakres oferowanych usług obejmuje też piezochirurgię, a więc zabiegi w wykorzystaniem bardzo precyzyjnych urządzeń medycznych. Nowoczesny sprzęt umożliwia zaawansowaną obróbkę zęba, cięcie mikrometryczne, a także zachowanie największych zasad bezpieczeństwa. Piezochirurgia ma zastosowanie w stomatologi, implantologii czy periodontologii.

Wykonywanie bardzo skomplikowanych zabiegów nie byłoby możliwe bez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Zatrudnieni w klinice stomatolodzy, chirurdzy oraz technicy posiadają odpowiednie wykształcenie poparte wieloletnią praktyką w zawodzie.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz BehrendtFantazego, 1b
Pruszcz Gdański

sample108

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.Armii Krajowej, 44
Gdynia

sample108

Apteka GEMINITrzy Lipy, 3
Gdańsk

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl