doradcapodatkowy-adwokaci-de.plKindergeld - http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/SZCZEGÓŁY:


WWW: http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/

Dodano: 2020-08-22

Miejscowość: Frankfurt

Adres: Fürstenberger Str. 16

Kod pocztowy: 15-232

Telefon: 0049 3352 762 6818
Zdecydowana większość Polaków zatrudnionych i mieszkających na terenie Niemiec, decyduje się na korzystanie z zasiłku na dzieci, który znany jest głównie pod nazwą Kindergeld. Jednak w momencie, gdy w Polsce wprowadzono świadczenie 500 plus, sporo rodziców nie wie do końca, czy i na jakich właściwie zasadach mogą nadal pobierać niemiecki zasiłek. Samodzielne złożenie wniosku w zagranicznym urzędzie może także przysporzyć sporo problemów i pomyłek, co oczywiście przekłada się na wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź i wypłatę kindergeld. Najlepiej więc powierzyć całą procedurę doświadczonym doradcom, którzy na co dzień zajmują się sporządzaniem i wysyłaniem do urzędów wszystkich wymaganych wniosków i dokumentów związanych z obowiązującymi na terenie Niemiec zasiłkami. 

Wiele cennych informacji i porad można znaleźć na stronie, działającej pod adresem internetowym doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl, która prowadzona jest przez polskiego i niemieckiego adwokata oraz doradców podatkowych posługujących się kilkoma językami.

Komu właściwie przysługuje zasiłek na dziecko w Niemczech?

  • obcokrajowcom, którzy są zatrudnieni legalnie od przynajmniej 6 miesięcy na terenie Niemiec lub prowadzą własną działalność - nie ma znaczenia wysokość uzyskiwanych dochodów,
  • osobom posiadającym numer identyfikacyjny (Steuerliche Idendifikationsnemme).

Na stronie doradcy podatkowego udostępniono dokładne stawki przyznawane obecnie na pierwsze, drugie i trzecie oraz każde kolejne dziecko, a także przedstawiono listę wymaganych dokumentów, które należy złożyć bezpośrednio w niemieckim urzędzie.

Jakie jeszcze usługi są świadczone przez kancelarię?

Przede wszystkim Polacy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie prawne w wielu prywatnych, jak i firmowych sytuacjach (adwokaci mają ogromną wiedzę i doświadczenie również z zakresu prawa pracy oraz prawa podatkowego). Przedsiębiorcy mogą liczyć na prowadzenie pełnej księgowości, w tym sporządzania niezbędnych dokumentów i deklaracji oraz listy płac zatrudnionych pracowników.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Sportpoint.pl,

sample108

ProSoil,

sample108

Robert MarchelMONKCHESTER ROAD, 34
Newcastle upon Tyne

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl