Moderno Mundo Sp.z o.o.Worki foliowe producentSZCZEGÓŁY:


WWW: https://modernomundo.pl/

Dodano: 2020-09-21

Miejscowość: Gądki

Adres: Firmowa 10

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 61 306-77-77
W niektórych sklepach spożywczych oraz na wysepkach w galeriach handlowych, które specjalizują się w sprzedaży wyrobów mięsnych, znaleźć można usługę związaną z hermetycznym zamknięciem zakupionego produktu. Pakowanie próżniowe jest niezwykle przydatne, gdy chce się zachować świeżość produktów spożywczych. Oprócz tego można być pewnym, że zamknięta w taki sposób kiełbasa czy wędlina będzie dłużej aromatyczna i pełna smaku.

Worki foliowe producenta Moderno Mundo przeznaczone są do maszyn termoformujących każdego typu. Dzięki temu, że produkt jest wielowarstwowy, gwarantuje bardzo dobre odwzorowanie kształtu narzędzia formującego. Należy również wspomnieć, że folia nie reaguje w niepożądany sposób z pakowaną żywnością. Folie barierowe PA/PE idealnie sprawdzają się do zamykania takich produktów, jak mięso świeże, sery dojrzewające, ryby świeże czy wędzone, dania gotowe, owoce i warzywa.

Szerokość folii jest dopasowywana do potrzeb każdego z klientów, dzięki czemu ma się pewność idealnego stworzenia bariery foliowej do danego opakowania. Jest to bardzo ważne, gdy chce się wędzoną rybę lub kiełbasę zamknąć w taki sposób, aby opakowanie papierowe czy plastikowe było odpowiednio wyeksponowane.

Producent stara się stale udoskonalać nie tylko materiały używane w realizacjach, ale również jakość usług. Dlatego grono klientów regularnie się poszerza o przedsiębiorstwa z całej Polski. Tworzone folie pod wymiar dla różnych gałęzi przemysłu mogą mieć inne grubości, co pozwala zakupić dokładnie to, co jest niezbędne do tworzenia kompletnego opakowania.

Strona internetowej skupia szereg ważnych informacji, jak choćby ofertę, dane firmy, czy projekty unijne. Dla zainteresowanych przygotowano kontakt z wykwalifikowaną osobą, która podpowie, jakie opakowania będą najlepsze oraz czy nadruk fleksograficzny sprawdzi się w przypadku danego towaru. Warto dodać witrynę do ulubionych, aby być na bieżąco z aktualnościami oraz poszerzającą się stale ofertą usługową. Pozwala to na śledzenie kolejnych zmian w firmie.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl