EKO-FILTR Zbigniew WłudygaInstalacje odpylania
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.ekofiltr.pl/

Dodano: 2020-10-17

Miejscowość: Końskie

Adres: Pułaskiego 7

Kod pocztowy: 26-200

Telefon: 413727638
Niewiele przedsiębiorstw może poszczycić się takim zasięgiem działalności, jaki ma firma ze strony ekofiltr.pl. Współpracuje ona bowiem z klientami z całej Polski, działając w różnych sektorach gospodarki takich jak hutnictwo, wydobycie węgla, obrót kruszywami, kamieniarstwo, budownictwo, meblarstwo i wiele innych branż, w których konieczne są instalacje odpylania, aby załoga była bezpieczna, a mienie nie uległo zniszczeniu w razie, gdyby doszło do wybuchu.

Na terenie całego kraju jest mnóstwo zakładów, w których obowiązuje dyrektywa ATEX i w każdym z nich konieczny jest system odseparowania pyłów i innych cząsteczek z powietrza i gazów. Aby taką instalację zbudować, potrzebne są różnego rodzaju filtry, a także przewody, kolanka, trójniki, dyfuzory, kształtki i wiele innych elementów, które we wspomnianej wyżej firmie wykonuje się z blachy stalowej o grubości od 1,5 do 5 mm, a w niektórych przypadkach także z blachy nierdzewnej.

W ofercie tego przedsiębiorstwa można znaleźć najróżniejsze filtry. Na przykład w przemyśle materiałów budowlanych, w odlewnictwie i w przemyśle chemicznym doskonale sprawdzą się filtry tkaninowe workowe pulsacyjne do bezpośredniej zabudowy na silosach i przenośnikach taśmowych. Natomiast filtry stanowiskowe gwarantują bezpieczeństwo tam, gdzie odbywa się:

  • szlifowanie,
  • polerowanie,
  • pakowanie materiałów sypkich,
  • malowanie proszkowe,
  • obróbka tworzyw sztucznych,
  • przesypywanie środków spożywczych czy obróbkę żeliwa.

Są to filtry nieduże, ale bardzo wydajne, dlatego nadają się do montażu w pobliżu źródeł pylenia.

Do odpylania mieszanin pyłowo-powietrznych, wybuchowych, z którymi często mają do czynienia m.in. zakłady związane z przemysłem drzewnym, włókienniczymi czy spożywczym, doskonale nadają się filtry mechaniczne FM. W przemyśle drzewnym, meblowym, chemicznym, zbożowo-młynarskim i wielu innych doskonale sprawdzą się filtrocyklony, przeznaczone do odpylania powietrza i innych gazów z pyłów sypkich i nieklejących.

To tylko niektóre z polecanych produktów firmy, dlatego, by zapoznać się z całą ofertą, warto odwiedzić jej stronę i przejrzeć asortyment.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Skypack Maszyny PakująceOlszewskiego, 36
Kielce

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl