ROYAL DANCE SCHOOLROYAL DANCE SCHOOL • Latino dla dzieci WrocławSZCZEGÓŁY:


WWW: http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/

Dodano: 2020-10-26

Miejscowość: Wrocław

Adres: - -

Kod pocztowy: 50-000

Telefon:
Tańce latynoamerykańskie doskonale rozwijają koordynację ruchów i pozwalają czuć się bardzo pewnym siebie na parkiecie. Jest to szczególnie ważne z perspektywy osoby dorosłej, choć coraz więcej kursantów w szkole tańca to dzieci oraz młodzież. Istnieją nawet specjalne placówki, które są nastawione właśnie na naukę dzieci, a jedną z nich jest Royal Dance School. Specjalizacją placówki są zajęcia latino dla dzieci z Wrocławia. W tej szkole prowadzone są różne grupy taneczne, które są urozmaicone ze względu na wiek uczestników.

  1. Młodsze dzieci poznają świat poprzez zabawę, podobnie jest w przypadku tańca. Maluchy uczą się podstawowych kroków tanecznych, używając przy tym szarf, pomponów oraz innych rekwizytów, które dodatkowo urozmaicają zajęcia z instruktorem. Głównym elementem zajęć dla najmłodszych jest zumba, podczas której dzieci mogą nauczyć się różnych stylów tańca oraz zaznajomić się ze specyfiką zajęć tanecznych.
  2. Starsze dzieci mogą traktować zumbę jako rozgrzewkę, a następnie próbować swoich sił w tańcu współczesnym, zajęciach typu hip-hop, a nawet w balecie. Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszą się także wspomniane już tańce latynoamerykańskie, przy których tworzone są całe układy taneczne przy energetyzującej muzyce.

Uczęszczając na zajęcia w dobrej szkole tańca, dziecko może czerpać mnóstwo korzyści bez względu na swoją grupę wiekową. Rodzice też widzą różne zalety tych zajęć, szczególnie gdy dziecko prezentuje później kroki taneczne przed rodziną, co zdarza się dość często. Jakich umiejętności uczy się dziecko, które chodzi na zajęcia taneczne? Rozwija ono przede wszystkim:

  • pamięć i dyscyplinę. Na pewno potrzeba skupienia, aby przyswoić całą choreografię do piosenki, dlatego dziecko uczęszczające do szkoły tańca lepiej sobie radzi również w tradycyjnej szkole, łatwiej się uczy;
  • kontakty międzyludzkie. Ciekawe zajęcia z rówieśnikami zdecydowanie sprzyjają nawiązywaniu przyjaźni;
  • psychomotorykę. Mały tancerz ma większą kontrolę nad swoim ciałem, czuje ruchy i potrafi je odtworzyć, a dodatkowo dba o swoją kondycję i czerpie radość z aktywności fizycznej.


WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-KwasiborskaKossaka, 9
Łódź

sample108

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz SzelwigaSanocka, 1
Wrocław

sample108

Salon Masażu Bogini BastetKuźnicza, 57/58
Wrocław

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl