Salon Masażu Bogini Bastethttps://www.boginimasazu.pl/ | Massage in Wroclaw
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.boginimasazu.pl/

Dodano: 2020-12-05

Miejscowość: Wrocław

Adres: Kuźnicza 57/58

Kod pocztowy: 50-138

Telefon: 48 537 088 680
AUTOR:


Autor: Daria Krupa


Źródła:
https://www.boginimasazu.pl/Aby znaleźć odpowiednie miejsce relaksu, nie trzeba jeździć z miejsca na miejsce. Wystarczy zajrzeć na Boginimasazu.pl, gdzie opisane zostały wszystkie formy miłego spędzenia wolnego czasu. Również te, które do tej pory były niespotykane, nie tylko we Wrocławiu, ale także w innych miastach w Polsce. 

Prezentowany salon masażu oferuje różne formy relaksującego dotyku. Są to klasyczne masaże, które mają pobudzić określone grupy mięśni lub całe ciało. Te są przeznaczone dla osób prowadzących intensywne życie zawodowe lub rodzinne, które związane jest ze stresem, zmęczeniem i siedzącym trybem życia. Tego rodzaju terapie są także dobrym rozwiązaniem dla sportowców, którzy nie mają możliwości regeneracji po zakończonych zajęciach. Mile spędzone chwile w gabinecie powodują szybki przyrost sił witalnych, niezbędnych do dalszego działania. 

Ciekawą propozycją, szczególnie dla panów, jest możliwość masażu z obustronnym dotykiem. W tego rodzaju zabiegach ciało masażystki, często nagie, jest w bliskim kontakcie z osobą masowaną. W ten sposób nawiązuje się więź, która ma na celu szybsze pozbycie się dolegliwości. Salon proponuje także wersję usługi z manualnym finałem. Wszystkie zabiegi prowadzone są w pokojach zapewniających pełnię intymności. Otoczenia ma pomóc w osiąganiu odpowiednich doznań zarówno pod względem fizycznym, jak i psychologicznym. 

Ceny poszczególnych usług są zróżnicowane. Massage in Wroclaw to zwykle koszt kilkuset złotych za godzinne lub dwugodzinne sesje. Czas ich trwania jest zależny od potrzeb klienta. Spotkania warto rezerwować wcześniej, gdyż cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem klientom. 

Klienci mogą liczyć również na nowości. Jedną z nich jest masaż twarzy zwany też hiszpańskim. Polega on na oddziaływaniu na konkretne punkty i zwoje nerwowe. Odpowiednia siła nacisku ma je rozluźnić, pozwalając działać w odpowiedni sposób. Masaż ten skutecznie wpływa na jędrność skóry i jej zdrowy wygląd. Niezwykłe doznania z rejonu twarzy przenoszą się jednocześnie na całe ciało, gwarantując niespotykany wcześniej relaks. WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-KwasiborskaKossaka, 9
Łódź

sample108

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz SzelwigaSanocka, 1
Wrocław

sample108

ROYAL DANCE SCHOOL-, -
Wrocław

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl