P.P.H.U. EMTEKPudełka opakowania
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://emtek-opakowania.pl/

Dodano: 2021-01-09

Miejscowość: Częstochowa

Adres: Bojemskiego 10A

Kod pocztowy: 42-200

Telefon: 668628379
Przedsiębiorstwo PPHU EMTEK oferuje pudełka i opakowania kartonowe w różnych wielkościach i kształtach. Ich wygląd jest dostosowywany do oczekiwań klienta. Kartony produkowane w firmie można personalizować, tj.:

  • nadać im konkretne wymiary, 
  • zamówić określony fason,
  • umieścić na kartonie tekst i grafikę.

To idealny artykuł wspomagający działania promocyjne. Teraz można wysyłać do klientów towar w opakowaniu, na którym znajduje się logo przedsiębiorstwa, dane kontaktowe, hasło reklamowe i inne informacje o prowadzonej działalności. Takie wyroby są na co dzień wykorzystywane m.in. w sklepach internetowych oraz firmach cateringowych. 

Pudełka kartonowe mogą powstać na podstawie indywidualnego projektu. Dzięki temu klient zyskuje produkt idealnie spełniający jego oczekiwania. Na życzenie można wzmocnić konstrukcję pudełek fasonowych przeznaczonych do wysyłki, by jak najlepiej chroniły one przesyłaną zawartość. Wszystkie opakowania są konstruowane tak, by zabezpieczać transportowane i przechowywane w nich towary.

 

Każde opakowanie zamawiane w przedsiębiorstwie może stanowić nośnik reklamowy. Umieszczone na nim napisy i grafiki zwiększa prestiż firmy. Klient łatwiej zapamięta, gdzie zrobił zakupy. Gdy w przyszłości będzie szukał podobnych produktów, istnieje większe prawdopodobieństwo, że skorzysta z tej samej oferty. W związku z tym wysyłając towar w personalizowanych pudełkach, zyskuje się zatem przewagę konkurencyjną. 

Prezentowane opakowania są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Doskonale nadają się do pakowania m.in.:

  • warzyw i owoców,
  • produktów sprzedawanych luzem (np. pieczywa),
  • świeżych dań na wynos (np. pizzy).

Ich konstrukcja zabezpiecza zawartość przed wypadnięciem, a także utratą walorów smakowych, zapachowych i wizualnych. Dostarczanie w nich towaru do odbiorcy to nie tylko  przekazanie zamówienia, ale również promocja. Staranne wykonanie i dobra jakość pudełek sprawia, że są one bardzo estetyczne. Dzięki umieszczonym na kartonie informacjom  przedsiębiorca zachęca do ponownego skorzystania ze swych usług. WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Open Mind TeamSportowa, 7
Ustroń

sample108

Klinika MarkowiczWolności, 124A
Zabrze

sample108

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa KotewiczModrzejowska, 20
Sosnowiec

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl