Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa KotewiczSosnowiec porady prawne
SZCZEGÓŁY:


WWW: http://adwokat-kotewicz.pl

Dodano: 2021-02-06

Miejscowość: Sosnowiec

Adres: Modrzejowska 20

Kod pocztowy: 41-200

Telefon: 698 272 197
Niekiedy w życiu zdarzają się sytuacje, gdy wymagane jest podjęcie współpracy z adwokatem. Specjalista może pomóc w rozwiązaniu wielu spraw sądowych i nie tylko. W Sosnowcu porady prawne oferuje Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kotewicz.

Prawnik świadczy usługi z zakresu:

  • prawa rodzinnego oraz opiekuńczego,

  • prawa cywilnego,

  • prawa karnego,

  • prawa spadkowego.

Warto zaznaczyć, że do adwokata można się udać w momencie, gdy dochodzi do konfliktu dwóch stron, związanego np. z podziałem majątku podczas rozwodu, ustaleniem terminów kontaktu z dziećmi czy wysokości alimentów (również na współmałżonka). Specjalista asystuje także w spotkaniach przedsądowych i pomaga w polubownym sposób zakończyć sprawę, co może stanowić ważną informację dla wielu osób, zwłaszcza tych, którzy chcą jak najszybciej zakończyć sprawę ze względu na dobro dzieci. Co więcej, prawnik zajmuje się także kwestiami związanymi ze spadkiem. Niekiedy dana osoba może otrzymać w spadku długi, których nie będzie w stanie samodzielnie spłacić. W takim przypadku pomoc doświadczonego adwokata jest istotna. Jednocześnie ekspert może pomóc w rozwiązaniu problemu z podziałem spadku pomiędzy członków rodziny, gdy zmarły nie pozostawił po sobie testamentu lub jest on nieważny ze względu na brak spełnienia wymogów formalnych. Skorzystanie z porady prawnej może także pomóc w szybszym uzyskaniu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Adwokat reprezentuje także klienta w sprawach karnych, w sytuacji gdy jest on oskarżony lub podejrzany o popełnienie przestępstwa zawartego w Kodeksie Karny.

Ważną częścią pracy prawnika jest także udzielanie porad prawnych przedsiębiorcom, którzy potrzebują konsultacji lub asysty eksperta podczas zawierania umów z kontrahentami, odroczenia lub przywrócenia terminów zawartych w umowach czy zmiany statusu prawnego przedsiębiorstwa. Niektóre firmy decydują się na podjęcie stałej współpracy z kancelarią adwokacką. Osoby prywatne mogą skorzystać z jednorazowej konsultacji w momencie, gdy chcą podjąć jakiekolwiek działanie prawne.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Open Mind TeamSportowa, 7
Ustroń

sample108

Klinika MarkowiczWolności, 124A
Zabrze

sample108

P.P.H.U. EMTEKBojemskiego, 10A
Częstochowa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl