Ziobrowski Tax & LawPostępowanie kontrolne uks
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://jztl.pl/

Dodano: 2021-02-13

Miejscowość: Warszawa

Adres: Plac Grzybowski 10

Kod pocztowy: 00-104

Telefon: 601813339
Każda kontrola skarbowa to ogromny stres dla przedsiębiorcy, który musi niestety spędzać czas na rozmowach z przedstawicielami organów administracyjnych i sporządzać różne dokumenty. A przecież właściciel firmy na co dzień ma wystarczającą ilość własnych obowiązków i chętnie zleciłby komuś innemu reprezentowanie go przed sądem, urzędem skarbowym czy ZUS-em. Tym bardziej, że postępowanie kontrolne UKS, ZUS i kontrola podatkowa może ciągnąć się przez wiele długich miesięcy. Osoby zatrudnione w firmie nie zawsze posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby móc rozmawiać z urzędnikami i doprowadzić do korzystnego zakończenia trwającego postępowania.

Wsparcie kancelarii prawno - podatkowej podczas kontroli 

Przedstawiciele warszawskiej kancelarii działającej pod nazwą Ziobrowski Tax&Law specjalizują się głównie w prawie podatkowym i na bieżąco śledzą wszelkie zmiany w obowiązujących przepisach w kraju oraz za granicą. Doświadczeni adwokaci niejednokrotnie reprezentowali już swoich klientów przed organami administracyjnymi, dlatego doskonale wiedzą, w jaki sposób prowadzone są urzędowe kontrole i różne postępowania. Zanim jeszcze urzędnik odwiedzi siedzibę firmy, doradcy podatkowi przygotują wszystkie niezbędne dokumenty oraz zapewnią kompleksowe wsparcie przedsiębiorcy i pracownikom odpowiadającym za m.in. księgowość firmy. 

Poza udziałem w postępowaniach podatkowych, celnych i ZUS, adwokaci mogą również reprezentować klienta biznesowego podczas toczących się rozpraw sądowych czy mediacji. Adwokaci sporządzą niezbędne wnioski, dokumenty i ewentualne apelacje czy analizy związane z określonymi sprawami. 

Obsługa prawna i doradztwo podatkowe

Wielu przedsiębiorców decyduje się na stałą współpracę z warszawską kancelarią w zakresie doradztwa i obsługi prawno - podatkowej. Stały kontakt z adwokatami pozwoli dokonywać słusznych i korzystnych wyborów związanych z prowadzeniem i rozwojem firmy (także na zagranicznych rynkach). Należy podkreślić, że kancelaria pomaga również z zakresu optymalizacji podatkowej.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl